esmaspäev, 22. juuli 2013

17.07.13-19.07.13

Tsauki

17.07.13-19.07.13
Ärkasin hommikul 11 paiku. Panin endale suvakad riided selga, juuksed kinnitasin patsi ja läksin hambaid ning nägu pesema. Pärast seda suundusin sööma. Sõin ära ja varsti me läksime maja juurde. Hakkasin seal aeda värvima. Kui lõpetasin, tegin ennast värvist puhtaks ning läksin vennaga issilt raha küsima. Ta maksab meile aia värvimise eest, ning suht hästi. Kolme päevaga olin ma teeninud endale 53€. Vend kahega 21€. Saime raha kätte ja läksime autosse. Sõitsime koju. Kodus läksin esimese asjana dušši alla. Pärast pesu lülitasin sirgendajad sisse ja läksin arvutisse. Panin musa ja käisin mõnel leheküljel. Varsti suundusin juukseid föönitama, seejärel hakkasin neid sirgendama. Kui sellega ka korras oli hakkasin ennast sättima. Enne seda seadsin juuksed hobusesappa. Panin endale selga mustad teksad ja roosa pluuse. Seejärel tegin meigi ja avasin juuksed. Lükkasin raha ja telo taskusse. Asetasin prillid pähe ja me läksime empsi, venna ja õega lõunakasse.

Emps läks kuskile, ma ei tea kuhu, kuid meie läksime vennaga talle jalatseid vaatama. Sportlandist ei leidnud me midagi, kuid rademarist sai ta endale mingid mustad kossid, valge Nike märgiga. Liikusime rademarist edasi sinna valuuta vahetusse vms. Seal kus raha vahetatakse. Enne sinna jõudmist helistasin Liisule, ta oli Tartus, aga mul ei olnud võimalik temaga kokku saada, sest ma olin 'tööl'. Igastahe ta oli ka lõunakas ja me saime kokku. Ta tuli koos meiega raha vahetama. Vahetasin 30€ ära. Siis läksime ostsime boosti ning pärast seda saatis ta mind auto juurde. Jätsime hüvasti ja ma sõitsin koju. Panin enda asjad kokku ja me hakkasime Võru poole sõitma. Tee peal tegime vennaga igast lolle pilte, sest me oleme liiga lahedad. Jõudsime sugulaste juurde. Tulime autost välja ja ei tea küll, kelle väike pea meid akna peal vahtis. HAHAHHA, see oli Kieran. 

Läksime majja sisse ja Silver ning Kieran läksin baari üksteisele taha keerama. Okei, tegelikult nad läksid mingid piljardi sarnast mängu mängima, see on ainult mingite puu tükkidega vms. Meile pakuti of course kohe süüa jne. Pärast söömist käisin niisama mööda maja ringi. Kell pool üks öösel läksin magama. Hommikul olid mul äratused pandud 6:44, 6:45 ja 6:46. Viimase peale sain ülesse. Äratused olin ma pannud endale sellepärast, et kell 8 alustame me sõitu Lätti. Tõmbasin endale riided selga (jooksupüksid, särgi, supermani pusa) ja läksin hambaid ja nägu pesema. Pärast seda läksin ajasin emme, issi, õe ja venna ülesse. Tegin endale siis kerge meigi ja uue patsi. Kui kõik olid ennast valmis sättinud, läksime me sööma. Sõin paar võileiba ja jõin vist kohvi? Pärast söömist panin endale mõned asjad kaasa. Varsti alustasimegi sõitu Lätti, Sigulda poole. Me lähme nimelt seiklusparki. Sõitsime mingi üle kahe tunni. Kohalejõudes sirutasin ma jalgu ja tõmbasin endalt supermani pusa seljast. Läksime ostsime endale piletid. 

Kuna võtsime päevapiletid, siis meil oli peale seiklusraja veel igast muid asju ka seal.


Kui sa saad mu kapsast piletist midagi aru, siis sa tead, mis ma tegin seal. PS! Käisin kõigile peale katapuldi ja mägironimisseina.

Igastahes päev seal oli tore. Pärast seda käisime rannas ka. Aga noh ma olin ujukad koju unustanud, seega istusin rätiku peal ja kõrbesin. Kui kõik lõpuks veest välja olid saanud ja riided vahetanud, siis me sõitsime Siguldasse tagasi ja läksime poodi. Tegin kõigile igast nänni välja, sest mul oli sentidest vaja lahti saada, kuna neid eriti tagasi ei vahetata. Ostsin vennale ja Kieranile krõpsupakid. Issile, emmele ja õele küpsiseid ning endale šhokolaadi. Hakkasime tagasi sõitma.

Üks pilt minust, lendasin :) :


Otsustasime väikse pausi teha. Peatusi mingi maja juures. See oli midagi korteri moodi, ainult, et see oli ühe korruseline. Mööda teed tuli mingi mees, kellel oli üks silm kõrgemal kui teine. Nagu reaalselt 1,5-2 cm oli silmade kõrguste vahe. Vend pani siis täiega kõvasti : 'Csernobil'. HAHAHHAHAHAHAHAHA, see kes teab csernobili plahvatusest midagi, see saab aru. Aga jamh, see oli väga naljakas. Sõitsime edasi. Kuna raadiost tuli ainult mingit jama muusikat, siis ma panin klapid pähe. Varsti jäin magama ka. :) Kui ma üles ärkasin, hakkasime me just Eestisse jõudma. Klapid võtsin ma peast alles siis, kui me peaaegu kohal olime. Märkasime, et Eestis oli sadanud. Noh õnneks oli meil terve päev hea ilm olnud. Kohe tehti meile süüa ja sauna. Mina sauna ei läinud, ma ei viitsinud. Õhtul telekat vaadates, hakkasid poisid mind trollima. :D Mitte õelalt. Peagi läksime kaarte mängima. Võitsin päris mitu korda v. siis jäin viiki. Üks kord Silveriga ja üks kord Kieraniga. 

Pool üks öösel aeti meid magama. Pesin hambad ära, vahetasin riided ja läksin voodisse. Mitte teki alla. Tuld ma ka ära ei kustutanud. Mängisin telos. Hiljem kustutasin tuled, ronisin teki alla ja hakkasin musa kuulama. Muusika saatel ma ka uinusin. 

Hommikul ärkasin äikese peale. Ma pole reaalselt nii kõva äikest varem kuulnud. Kui ma muidu ei karda äikest, siis seekord peitsin ma ennast esimese asjana teki alla. Vaatasin kella, see oli mingi 9+. Tulin ülesse ja läbisin hommikused rutiinid. Seejärel läksin kööki ja tegin endale kohvi. Õnneks oli vend ka ülesse tulnud ja mul ei olnud igav. Veensin teda kaarte mängima tulema. Tuligi. :D Mängisime potit. Esimene kord võitsin. Teine kord oleks ka võitnud, kui ma loll poleks oma jokkerit nii kaua alles hoidnud. Seda ei saa ju käia ka. Kolmanda ma jällegi võitsin. Siis kutsuti meid sööma. Sõin paar võileiba ja läksin elutuppa. Varsti hakkasime me tagasi ka sõitma. Kuna Kieran magas, siis ei saanud me hüvasti ka jätta temaga. Kodus vaatasin ma telkut ja hiljem läksin Kaijaga välja. Ei hakanud riideid vahetama, sest need mis mul seljas olid kõlbasid kah. Kokku saades, andis Kaija mulle šhokolaadi, mis ta oli mulle Rootsist toonud. :):):) MAS! Igastahes me liikusime ülku, konsumi. Ostsin sealt endale mustika vee ning seejärel suundusime staadionile. Seal chillisime niisama. Varsti läksime Tõrvandisse tagasi. Käisime korraks minu juurest läbi ning suundusime siis Kaija juurde. Ta võttis kodust mälupulga ning me läksime uuesti minu juurde. Kaija andis mulle mälgupulga pealt mõned pildid. Saatsin ta seejärel ära. Ise tulin koju ja hakkasin pilte vaatama.
Pärast seda vaatasin telkut ja tegin igast muid asju. Õhtul käisime vennaga jooksmas. Pärast seda käisin pesus ja arvutis ning kunagi öösel suundusin magama.

Lexi 


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar